662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Mieszkanie 2-pok. z ogródkiem na Mokotowie

Warszawa Mokotów, ul. Złotych Piasków

Opis

Mieszkanie 2-pok. z ogródkiem w kameralnej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy na Mokotowie przy ul. Złotych Piasków 4. Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku 3 piętrowym z 1973 roku.

Lokalizacja mieszkania jest bardzo kameralna oraz zielona, tuż za oknem liczne drzewa i krzewy tworzące parkową atmosferę. Bezwzględnym atutem lokalizacji mieszkania jest jej pełna infrastruktura, w tym: bazarek, piekarnia, sklepy, apteka, poczta polska, szkoły oraz rozwinięta komunikacja miejska.

MIESZKANIE

Mieszkanie o pow. 42,5 m² składa się z:
– salonu o pow. ok. 16 m² z zejściem do ogródka
– sypialni o pow. ok. 9 m²
– oddzielnej kuchni o pow. ok. 7 m²
– łazienki o pow. ok. 4 m²
– przedpokoju o pow. ok. 6,5 m²

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2014 roku, który obejmował remont kuchni, łazienki, wymianę instalacji elektrycznej, wymianę okien, położenie gładzi oraz cyklinowanie podłogi. Budynek ocieplony z odświeżoną elewacją. Wymienione zostały piony CO, instalacja gazowa oraz instalacja elektryczna.
Ekspozycja okien: wschód oraz zachód.

LOKALIZACJA

Lokalizacja mieszkania jest bardzo kameralna i spokojna. Mokotów charakteryzuje się zielonym, wręcz parkowym otoczeniem. W okolicy rozwinięta pełna infrastruktura.
Dojazd do popularnych miejsc miasta takich jak Plac Zbawiciela czy Plac Konstytucji zajmuje około 15 minut samochodem i około 20 minut autobusem. Do najbliższego parku (Park Sielecki) około 10 minut jazdy rowerem.

ASPEKTY FORMALNE I PRAWNE

– mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w Księgą Wieczystą
– grunty: nieuregulowane
– wysokość czynszu wynosi 593 zł
– do mieszkania przynależy piwnica
– wyjście z salonu do ogródka o pow. ok. 18 m²