662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Mieszkanie trzypokojowe w atrakcyjnej cenie

Warszawa Białołęka, ul. Atutowa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Poraje, przy ulicy Atutowej.

OPIS OSIEDLA
Osiedle składa się z niskich bloków poprzeplatanych uliczkami i zielenią. Na osiedlu szkoła podstawowa, liceum, plac zabaw park. Dla osób wolących atmosferę rynku od atmosfery pobliskiej galerii handlowej znajdzie się tutaj Ryneczek Poraje.

OPIS MIESZKANIA
Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. 3 pokoje, a wśród nich salon, sypialnia, gabinet. Dodatkowo oddzielna, widna kuchnia, łazienka, również oddzielna toaleta. Salon i sypialnie od południowej strony, czyli od osiedla. Na tą stronę wychodzi też balkon. Mieszkanie schludne, zadbane, lecz wymaga już zmiany wystroju. Lokal znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze. Do mieszkania doprowadzone wszystkie media, w tym gaz.

ATUTY
Bardzo dobre położenie osiedla zapewnia mu szybko dostęp do wszystkich dostępnych na Białołęce środków komunikacji. Przystanek tramwajowy po przeciwnej stronie ulicy. Na osiedlu szeroki dostęp do usług handlu i edukacji.

OPIS OKOLICY
Okolica pozwala na spokojne zrobienie zakupów, jak i na relaks na ścieżkach w okolicy Wisły. Jak na każdym ze starszych osiedli mamy tutaj ciszę i spokój.

DOJAZD
Dojazd komunikacją miejską zapewniają przystanki tramwajowe i autobusowe zlokalizowane przy ulicy Świderskiej. Stąd bardzo szybko możemy dotrzeć do metra. Jest to również dobry punkt komunikacyjny dla kierowców. Dobry dojazd do Mostu Północnego pozwala szybko przedostać się przez Wisłę.

Wraz z mieszkaniem kupujesz również komórkę lokatorską. Istnieje też możliwość przejęcia dwóch miejsc parkingowych na parkingu społecznym pod blokiem.

UWAGA: nieuregulowany stan prawny gruntów. Zakup możliwy tylko za gotówkę.