662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Mieszkanie w sercu Warszawy o dużym potencjale.

Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska

Opis

Sprzedam oryginalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Warszawy, u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Litewskiej. Lokal o łącznej powierzchni 47 m2 składa się z dwóch pokoi, korytarza, kuchni oraz dużej łazienki. Mieści się na ostatnim piętrze klimatycznej kamienicy, z nową windą. Pomimo lokalizacji w centrum miasta, mieszkanie ze względu na swoje usytuowanie w budynku zapewni przyszłym mieszkańcom spokój i ciszę. Posiada księgę wieczystą (odrębna własność lokalu mieszkalnego), dzięki czemu może zostać zakupione na kredyt. Lokal do ewentualnego remontu z dużymi możliwościami aranżacji wnętrza.

Kamienica położona jest w częściowo zamkniętym osiedlu, gdzie ogromną zaletą jest możliwość parkowania samochodów mieszkańców na wewnętrznym, zamkniętym patio. Wspólnota budynku planuje w niedalekiej przyszłości remont klatek schodowych.

Doskonała lokalizacja zarówno komunikacyjnie jak i rekreacyjnie, prawdziwie warszawski klimat w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dzięki znakomitej komunikacji autobusowej, tramwajowej oraz położonej w pobliżu stacji metra wygodnie można dotrzeć w każdy zakątek Warszawy. Mieszkanie znajduje się w centrum towarzyskim i kulturalnym miasta. W okolicy znajdziemy liczne kawiarnie i restauracje, podczas kilkuminutowego spaceru z łatwością dojdziemy do placu Unii Lubelskiej placu Zbawiciela oraz Łazienek Królewskich. W pobliżu znajduje się także kampus Politechniki Warszawskiej oraz jeden z wydziałów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jeśli zależy Ci na mieszkaniu w świetnej lokalizacji, z niewielkim czynszem (ok. 500zł), nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na prezentację mieszkania.