662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Mokotów, Super lokalizacja, 2 pokoje,

Warszawa Mokotów, ul. Oskara Langego

Opis

Fantastycznie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 na warszawskim Mokotowie. Zaledwie kilkaset metrów od Galerii Mokotów, którą widać z okna i tuż przy Mordorze, centrum biurowym tej części Warszawy.

OPIS MIESZKANIA:
Mieszkanie znajduje się na 9-tym piętrze. Okna usytuowane są na południowy-zachód co gwarantuje bardzo dobre doświetlenie mieszkania i bardzo przyjemny widok.
Mieszkanie posiada przestronny przedpokój, dużą kuchnię i dwa bardzo ustawne pokoje. Z salonu wychodzimy na lodgię. 
Łazienka razem z toaletą jest na tyle duża, że spokojnie zmieści się pralka. Plan mieszkania załączony razem ze zdjęciami.
Na podłogach znajdują się panele, w kuchni i łazience gres.
Do mieszkania przynależy piwnica.

OKOLICA:
Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów i warszawskiego Mordoru. Tylko to może świadczyć o tym jak bogata infrastruktura jest w okolicy – LIDL, Biedronka, Zdrofit, Centrum Zabaw Hangar 646.
Dojazd do Centrum bardzo łatwy i szybki dzięki liniom tramwajowym, autobusowym oraz linii metra w Alejach Niepodległości (500 metrów do stacji Metro Wilanowska)
Otoczenie samego budynku i osiedla jest bardzo ciche i spokojne z dużą ilością zieleni o czym można przekonać się oglądając panoramę z balkonu podczas spaceru wirtualnego po mieszkaniu.

WŁASNOŚĆ:
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, grunty uregulowane, można założyć KW i kredytować zakup.

Jeśli zależy Ci na świetnie zlokalizowanym, niedużym i ustawnym mieszkaniu w przystępnej cenie to ta oferta jest dla Ciebie.

Zapraszam do kontaktu.