662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Obok PKP! 2 pokoje i kuchnia! Idealne na wynajem!

Warszawa Ursus, ul. Stanisława Wojciechowskiego

Opis

Szukasz pierwszego mieszkania? A może masz już dość trzymania środków na niskoprocentowej lokacie i chcesz zainwestować w nieruchomość? Lub po prostu chcesz mieć w końcu blisko do pracy?
Wczytaj się w ofertę i zobacz w niej swoje przyszłe miejsce!
Mieszkanie znajduje się przy Parku Hassów i 500 metrów od Kolejki PKP Ursus Niedźwiadek!

W SKRÓCIE:
Dwupokojowe, z oddzielną kuchnią, mieszkanie o powierzchni 37,8 m2 przy ul. Wojciechowskiego – Ursus Niedźwiadek. Zaraz przy Parku Hassów! Mieszkanie na 1 piętrze!
500 metrów do kolejki PKP Ursus Niedźwiadek. 25 minut jednym pociągiem zajmuje dojazd do Śródmieścia!
Mieszkanie idealne pod inwestycję na wynajem ze względu na rozkład.

Mieszkanie można łatwo zaaranżować według własnych upodobań! Współpracujemy z rzetelną, sprawdzoną firmą, która się tym zajmie.

CO WYRÓŻNIA TO MIESZKANIE:
Największym atutem jest lokalizacja. 500 metrów od stacji PKP Ursus Niedźwiadek. Mieszkanie w tej lokalizacji to gwarancja świetnej komunikacji z każdą częścią Warszawy! Dzięki temu dojazd do centrum zajmie tylko 25 minut! To jedno z niewielu mieszkań, w którym możliwe będzie dobudowanie balkonu. Spółdzielnia podjęła inicjatywę o wykonaniu balkonów w tym budynku. Jest to rzadkość w takich budynkach. Lokal usytuowany na 1 piętrze.

KUP I ZAMIESZKAJ/WYNAJMIJ:
Mieszkanie po zakupie można od razu wynajmować lub w nim zamieszkać. Mieszkania w tej lokalizacji są poszukiwane przez najemców, co czyni je również świetną inwestycją!

FORMA WŁASNOŚCI:
Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z możliwością założenia Księgi Wieczystej przy zakupie. Dzięki temu bez problemu uzyskasz kredyt!
Do mieszkania przynależy piwnica 2,5 m2.

PREZENTACJE ORAZ DODATKOWE INFORMACJE:
Jeśli opisane powyżej mieszkanie jest dla Ciebie interesujące- zadzwoń lub napisz i niezwłocznie umów się na jego obejrzenie! Takie perełki nie czekają długo na nowego właściciela, zapraszamy!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.