662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Wyjątkowe 3 pokoje obok Arkadii – ciche sypialnie!

Warszawa Wola Nowolipki, al. Aleja Jana Pawła II

Opis

Lokalizacja, przestrzeń i funkcjonalność! Tak w trzech słowach można opisać to wyjątkowe miejsce do życia.
Sąsiedztwo CH Arkadia i świetna komunikacja z każdą częścią miasta to niezaprzeczalne atuty. Mieszkanie w zadbanym budynku, będącym częścią kompleksu osiedla “Ostródzka”, o architektonicznie dopracowanej elewacji. Na parterze punkty handlowe i usługowe. Wszystko pod ręką.
Otwarta przestrzeń części dziennej z dużą wyspą kuchenną jest idealna do wspólnego gotowania, czy kameralnych spotkań towarzyskich. Zabudowa kuchni została tak zaprojektowana, żeby nic nie znajdowało się w zasięgu wzroku. Łazienka z prysznicem tuż przy wejściu będzie idealna dla gości.
We wnętrzu jest zaskakująco cicho, bo od strony Al. Jana Pawła II (wschód) zaprojektowano przestronną, zabudowaną i ogrzewaną werandę (10m2 ujęte w powierzchni mieszkania).
Część prywatna jest wyraźnie oddzielona i wyizolowana od reszty mieszkania. Znajdziemy tu dwie sypialnie, obszerną łazienkę z podwójną umywalką, dużą wanną i prysznicem oraz garderobę. Okna z części sypialnej wychodzą na drugą stronę budynku (zachód), gdzie jest idealnie cicho.
Mieszkanie wyremontowane, wymaga jedynie odświeżenia.
Parkowanie na ogólnodostępnych miejscach wokół budynku lub na indywidualnie przypisanym miejscu wynajętym od spółdzielni.
W celu szybkiego kontaktu i uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.