662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Ostatnie piętro w widokiem i klimatyzacją

Warszawa Ursus, ul. Stanisława Bodycha

Opis

Mieszkanie położone w najlepszej części zamkniętego i strzeżonego osiedla – wszystkie okna wychodzą na ulicę Bodycha – z mieszkania rozciąga się genialny, niczym nie zmącony widok (7 piętro!).

Dzięki klimatyzacji ,każdy słoneczny dzień, nawet z wysokimi temperaturami, wywołuje jedynie miłe skojarzenia 🙂

Osiedle położone blisko węzła obwodnicy (mieszkanie nie jest od strony obwodnicy) oraz pętli autobusowej, dzięki czemu zapewniony jest świetny dojazd do Warszawy. Jego mieszkańcy mogą korzystać z basenu oraz siłowni, które wliczone są w opłaty czynszowe.

Dla rodziców przedszkole znajdujące się na terenie osiedla jest dodatkowym atutem – podobne jak infrastruktura usługowa (dwa sklepy spożywcze na dole budynku, kiosk, fryzjer). Blisko kilka restauracji oraz  marketów.

Do mieszkania przynależy zadaszone miejsce na osiedlowym parkingu  – bardzo obszerne i łatwe do parkowania objęte dodatkową ochroną – wjazd przez szlaban (miejsce parkingowe dodatkowo płatne w cenie 15.000 zł). Dla gości przewidziano liczne bezpłatne miejsca na terenie kompleksu.

Fani rowerów oraz przechowywania docenią komórkę o powierzchni 3 m2 znajdującą się na przeciw drzwi do mieszkania (komórka dodatkowo płatna w cenie 10.000 zł)!

Mieszkanie jest czyste i zadbane, na wyposażeniu roczna pralka i lodówka, w przedpokoju szafa typu komandor – bardzo duża z lustrzanymi drzwiami.
Z przedpokoju wejście do łazienki (w niej wanna z prysznicem, umywalka, toaleta i pralka).

Sypialnia z dużym oknem wychodzącym na balkon, zamykana przesuwnymi drzwiami. Salon z kuchnią (kuchenka gazowa, lodówka, zabudowa na zamówienie) –  duże widne okna na których są założone plisy. W salonie zamontowana klimatyzacja.

Obszerny balkon na którym jest miejsce na fotele oraz stolik.