662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Piękne i przestronne mieszkanie na Mokotowie

Warszawa Mokotów, ul. Stępińska

Opis

Mam przyjemność zaprezentować stylowe, jasne mieszkanie dwupoziomowe z nadającym klimatu kominkiem w rejonie ulicy Chełmskiej.

Mieszkanie jest urządzone w bardzo ciekawy sposób, posiada w pełni funkcjonalną kuchnię. Wyposażone jest w piec do CO oraz wody ciepłej co pozwala dowolnie kształtować temperaturę obu układów ale również w oszczędny sposób zarządzać mediami, Wspaniałym dopełnieniem salonu połączonego z kuchnią jest piękny kominek, który w zimowe wieczory wypełnia przestrzeń ciepłem i blaskiem ognia.
Cztery pozostałe pokoje oraz antresola o powierzchni ok 60m2 pozwalają w bardzo elastyczny sposób zagospodarować przestrzeń w zależności od potrzeb i gustu nabywcy.

Mieszkanie bardzo słoneczne, okna wychodzące na 2 strony oraz okna dachowe pozwalają cieszyć się światłem przez cały dzień.

Piękna, duża półotwarta kuchnia, sprzęt AGD, ogromy blat roboczy, bardzo wysokiej jakości meble kuchenne, wydzielona część jadalni. To wszystko zapewnia możliwość spędzania miłego czasu z rodziną i przyjaciółmi na wspólnym biesiadowaniu.

Mieszkanie zaprojektowane i wykończone jako spójna, ciekawa i przemyślana całość – kolorystycznie i jakościowo.

Zastosowano wiele elementów zapewniających właścicielom maksimum komfortu użytkowania.

Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 240m2 natomiast powierzchnia wpisana do księgi wieczystej 117m2. Według aktualnej klasyfikacji powierzchnie o wysokości poniżej 220cm nie są brane pod uwagę jako powierzchnie użytkowe.

Wewnątrz podwórka znajduje się  parking dla mieszkańców poza strefą płatnego parkowania.

Idąc 2min spacerem można znaleźć się w pięknym, zielonym Parku Sieleckim a w czasie 7min w równie przyjemnym Parku Promenada połączonym z Parkiem Szustrów oraz Parkiem Morskie Oko. Kilka minut zajmie nam również dotarcie do Łazienek Królewskich.

W okolicy znajduje się wiele sklepów spożywczych między innymi Biedronka oraz kilka restauracji w tym kultowy Lotos a także ośrodek sportowy.

Zapraszam do kontaktu i doświadczenia tej nie tuzinkowej przestrzeni.