662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Piękne mieszkanie na Saskiej Kępie

Warszawa , ul. Paryska

Opis

Piękny, apartament w samym sercu Starej Saskiej Kępy. Nieruchomość to 4 pokojowy apartament położony ostatniej kondygnacji zabytkowej kamienicy.

Lokalizacja:
Apartament mieści się w jednej z najbardziej ekskluzywnych części Starej Saskiej Kępy – wyjątkowym adresie na mapie stolicy.
Stąd spacerem można dostać się do wszystkich przedszkoli, oraz szkół: Akademia Sztuk Dziecięcych, Trampoline, czy Szkoła Francuska – te wszystkie placówki znajdują się w odległości kilku minutowej pieszej drogi. Bliskość Parku Skaryszewskiego, Ogródka Jordanowskiego – placu zabaw dla dzieci, oraz ulicy Francuskiej i Paryskiej pełnych niezwykłych restauracji – to kolejne atuty tej nieruchomości.
Komfort poruszania się zapewnia bliskość Mostu Łazienkowskiego, Mostu Poniatowskiego, Wału Miedzeszyńskiego czy Alei St. Zjednoczonych. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje maksymalnie 10-12 min. To dzielnica z doskonałą lokalizacją. Liczne połączenia komunikacyjne pozwalają jej mieszkańcom bez problemu dostać się w sąsiednie części miasta.

Opis Nieruchomości:
Mieszkanie położone jest na ostatnim piętrze stanowiącym nadbudowę kamienicy z 1937 roku. Sama nadbudowa została zrealizowana w latach 90 ubiegłego wieku. Jest to bardzo dobra propozycja dla osób poszukujących mieszkania dla rodziny będącego zamiennikiem domu.
Mieszkanie składa się z salonu z balkonem (północ), trzech sypialni w tym jedna z tarasem o zachodniej ekspozycji, łazienki z wanną, osobnej toalety i ustawnego przedpokoju. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Rozkład pomieszczeń:

– hall 9,5 mkw.
– Salon 19 mkw.
– Sypialnia 7,8 mkw.
– Sypialnia 21 mkw.
– Sypialnia 13,5 mkw.
– Łazienka 6,5 mkw.
– WC 1,5 mkw.

Dla kogo przeznaczona jest nieruchomość:
Jest to idealne miejsce dla osób szukających nieruchomości z klimatem na magicznej Saskiej Kępie. Mieszkanie doskonałe dla rodziny 2+1 lub nawet 2+2. Może to być również drugi dom, traktowany jako nieruchomość w mieście. Ze względu na lokalizację – dostęp do wszystkich usług: Apteki, Sklepy Spożywcze, Kawiarnie, Restauracje sprowadza się do kilkuminutowego spaceru, co czyni ten Apartament niezwykłą i unikalną propozycją.

Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksy Cywilnego.