662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Piekne mieszkanie w kamienicy z 1926 roku

Warszawa Śródmieście Powiśle, ul. Dobra

Opis

Przedstawiamy Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane przy ul Jaracza w odnowionej kamienicy z 1926 roku.

W mieszkaniu zachowane są oryginalne elementy dekoracyjne co nadaje mu szczególnego charakteru. Obecni właściciele zrekonstruowali drewniane okna skrzynkowe, które spełniają  też funkcje antywłamaniową. Cała stolarka drzwiowa została wymieniona lecz zachowała swój przedwojenny charakter.

Część okien wychodzi na bardzo cichą ulicę Jaracza a pozostałe na jeszcze cichsze, zielone podwórko. Do mieszkania należy też obszerna piwnica o powierzchni ok 8m2 wpisana do KW.

Mieszkanie jest rozłożone w bardzo korzystny sposób pozwalający zachować maksimum prywatności podczas wizyt gości. W pierwszej części znajduje się mała toaleta, kuchnia i bardzo przestronny salon natomiast w drugiej dwie sypialnie oraz duża łazienka z toaletą. Przestrzeni dodaje również wysokość mieszkania – 3m.

Dla osób ceniących sobie bliskość natury i terenów rekreacyjnych ważne będzie sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych oraz Parku K. Beyera. Mieszkanie jest również atrakcyjne ze względu na bliskość do centrum Warszawy oraz na komunikację.

Zapraszam do kontaktu:)