662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Piękne, słoneczne z kuchnią do aranżacji!

Warszawa Ursynów, ul. Stanisława Kazury

Opis

Świetna lokalizacja, bardzo ładne mieszkanie z kuchnią do samodzielnej aranżacji. W bonusie ogromna piwnica!

Obecnie mieszkanie stanowi część dużego, złożonego w z dwóch lokali apartamentu. Lokale są pod względem administracyjnym i technicznym całkowicie oddzielne. Mają odrębnie naliczane media, osobne wejścia z klatki schodowej, połączone są tylko jednym otworem drzwiowym, łatwym do zlikwidowania. Ponieważ jednak mieszkanie będące przedmiotem sprzedaży było częścią, w której znajdowały się sypialnie, nie ma ono urządzonej kuchni. W pomieszczeniu gdzie się znajdowała pozostawiono wszystkie media, ale trzeba ją od zera umeblować i wyposażyć.

Lokalizacja/budynek:
Świetna, doskonale zagospodarowana część Ursynowa. Tuż obok znajduje się sławna Górka-Kazurka, wspaniały teren rekreacyjny, bardzo blisko jest też do Lasu Kabackiego. W pobliżu znajdziemy liczne szkoły, przedszkola, sklepy, bazarek, punkty gastronomiczne, kościół. Tuż obok przystanek autobusowy. Metro w odległości dwóch przystanków autobusowych (800 metrów).
Budynek to kameralny, 3 piętrowy blok zbudowany w 89 roku. To nie jest wielka płyta! Na piętrze są tylko 2 mieszkania.

Mieszkanie:
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jest dwustronne, bardzo słoneczne i jasne. Jest niezwykle zadbane i przytulne oraz urządzone przy pomocy dobrej jakości, ponadczasowych materiałów. Na podłogach w pokojach i części korytarza znajdziemy bardzo porządnie wykonane parkiety. Na podłodze w przedpokoju i łazienkach znajduje się świetna terakota. Okna są wymienione. Oprócz urządzenia kuchni i drobnych prac, które przywrócą je do poprzedniego stanu (zamurowanie wejścia, likwidacja szafy, która obecnie zasłania drzwi wejściowe) nie wymaga większych nakładów. Do mieszkania przynależy świetna piwnica o powierzchni 10 m kw.!

Stan prawny:
Mieszkanie to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej, ale nie ma żadnych przeciwwskazań do jej założenia, tym samym można je kupić w kredycie.
Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika.