662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

PIĘKNY Penthouse na SASKIEJ KĘPIE/Do wykończenia

Warszawa Praga-Południe Saska Kępa, ul. Zakopiańska

Opis

Jeśli jesteś zwolennikiem nieszablonowych rozwiązań, masz artystyczną duszę, chcesz mieszkać w dobrej lokalizacji, cieszyć się urokami życia miejskiego a jednocześnie cenisz sobie komfort, przestrzeń oraz prywatność lub jesteś inwestorem, inwestujesz w nieruchomości ta nieruchomość może Cię zainteresować….. .

Co? Gdzie?

Na sprzedaż piękny, 2- kondygnacyjny Penthouse w stanie surowym zamkniętym, powstały poprzez nadbudowę istniejącego poddasza oraz dobudowę dodatkowej kondygnacji nad fragmentem kamienicy z lat 30. XX w., zlokalizowanej w samym sercu Saskiej Kępy.

Parametry
PU 135,58 m, w skład poszczególnych pomieszczeń wchodzą:
Piętro: PU 67,42 m 
–  Salon 34,33 m2
– Kuchnia 23,79 m2
– Łazienka 4,02 m2
– Hol 5,33 m

Poddasze: PU 68,16 m2
– Sypialnia/Pracownia 26,54 m2
– Sypialnia 13,69 m2
Sypialnia 12,32 m2
– Łazienka 6,08 m2
– Korytarz 9,53 m2

LOKAL 

stan surowy zamknięty, na tym etapie w zależności od swoich potrzeb możesz decydować o układzie pomieszczeń w lokalu; wyborze instalacji grzewczej czy rozprowadzeniu instalacji elektrycznej; pierwotnie w lokalu (tym nierozbudowanym) przez prawie 60 lat mieszkał i tworzył artysta Bronisław Tomecki. Pozostawił po sobie spuściznę w mieszkaniu w postaci malowideł na ścianie, które zdobią dzisiejszy powstały salon. Malowidła stanowią dodatkowa wartość, która nadaje charakteru temu miejscu. Jeśli masz artystyczną duszę, na pewno się tutaj odnajdziesz. Dla fanów twórczości Tomeckiego, właściciele nieruchomości mają zachowanych kilka przedmiotów, które należały do artysty a które z powodzeniem mogą zdobić Twój apartament ;).

MEDIA 

woda miejska, ogrzewanie: każdy lokal w budynku ma oddzielne ogrzewanie gazowe, natomiast dla sprzedawanego lokalu właściciele pierwotne założyli chęć zamontowania ogrzewania podłogowego + zamontowanie paneli fotowoltaicznych (jest zgoda Konserwatora Zabytków na montaż paneli fotowoltaicznych).

LOKALIZACJA

O atutach Saskiej Kępy można by się rozpisywać na wielu stronach. Saska Kępa ma status osiedla z własnym samorządem i pod względem administracyjnym stanowi część Pragi S. Saska Kępa (przez niektóre osoby określana jako dzielnica miasta) uchodzi za najbardziej prestiżowe miejsce do zamieszkania prawobrzeżnej części Warszawy. Urbanistyczny rozkwit dzielnicy datuje się na lata 30-te XX wieku, kiedy to wzorem innych miast europejskich w urbanistyce realizowana była koncepcja Miasta Ogrodu, stąd na znacznej części obszaru do dzisiejszego dnia dominuje niska zabudowa willowa z zachowaną architekturą międzywojenną. Saska Kępa to połączenie kameralnej, stylowej i historycznej zabudowy, położonej blisko centrum, z dobrym połączeniem komunikacyjnym z innymi częściami miasta. W kierunku Śródmieścia prowadzi Most Poniatowskiego oraz Most Łazienkowski. Wyjazd w kierunku północnym (Praga N i Targówek) możliwy jest z Wału Miedzeszyńskiego. Z kolei  na wschód prowadzi Al. Stanów Zjednoczonych oraz Al. Waszyngtona.
W pobliżu lokalu mieszkalnego liczne linie autobusowe: 138,141, 143,151,182,188.
Dojazd do Metra Politechnika wraz z dojściem na przystanek zajmuje ok. 17 min.
Do skrzyżowania ul. Zwycięzców (na rogu której znajduje się budynek mieszkalny) z ul. Francuską (na której znajduję się liczne bary, kameralne restauracje i urokliwe kafejki) dojście zajmuje ok. 5 min pieszo.
Do centrum miasta ok. 2 km
Na Stadion Narodowy dojazd autobusem wraz z dojściem na przystanek zajmuje ok. 16 min!

Odrębna własność z KW

Zapraszam do kontaktu.