662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Przedwojenna, odnowiona kamienica | 2 balkony

Warszawa Śródmieście, ul. Nowogrodzka

Opis

***** KLIMATYCZNE MIESZKANIE W PRZEDWOJENNEJ KAMIENICY W CENTRUM MIASTA *****

*****

Przedwojenna, odnowiona kamienica | Po generalnym remoncie | W pełni umeblowane i wyposażone | Centrum miasta | Cisza i spokój | Dwa balkony

*****

MIESZKANIE:

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 87 m2 znajduje się na pierwszym piętrze pięciopiętrowej, przedwojennej kamienicy, w ścisłym centrum Warszawy i składa się z salonu, oddzielnej kuchni, sypialni oraz łazienki z wanną i prysznicem.

Niewątpliwym atutem tej nieruchomości są wysokie sufity 3,5 m, a także doskonałe oświetlenie światłem dziennym dzięki ekspozycji północno-południowej. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w pełni wyposażone i umeblowane, a jego atrakcyjności dodają dwa, przynależące do niego balkony, jeden od strony ul. Nowogrodzkiej, drugi od strony wewnętrznego podwórka. Pomimo centralnej lokalizacji, nieruchomość jest bardzo cicha gwarantując niezwykły komfort mieszkania.

Elewacja oraz klatka schodowa zostały całkowicie odnowione co podkreśla niezwykły urok tej pięknej, przedwojennej kamienicy.

LOKALIZACJA:

Lokalizacja mieszkania jest jego ogromnym atutem. Ścisłe centrum Warszawy umożliwia w pełni korzystanie z uroków stolicy oraz doskonałej infrastruktury znajdującej w zasięgu ręki. Liczne przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja Metro Centrum gwarantują szybkie połączenie z każdą częścią miasta.

DODATKOWE INFORMACJE:

Cena zawiera umeblowanie oraz wyposażenie mieszkania.

Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na wielopoziomowym, strzeżonym parkingu znajdującym się ok. 20 m od budynku.

Mieszkanie świetnie sprawdzi się dla osób ceniących doskonałą lokalizację w centrum miasta, ciszę i spokój oraz klimat niezwykłej, przedwojennej kamienicy.

Jest to także doskonała nieruchomość inwestycyjna.

Serdecznie zapraszam na prezentację.