662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Przepiękne Studio Na Starej Pradze

Warszawa Praga-Północ, ul. Brzeska

Opis

Nowe, przepiękne, stylowe i bardzo funkcjonalnie urządzone studio z antresolą w gruntownie odrestaurowanej przedwojennej, zabytkowej kamienicy z 1914 r, Menahema Rotlewiego.
Urzekająca, unikatowa architektura budynku oraz wysokość mieszkania, wraz z nietuzinkową i wyszukaną architekturą wnętrza sprawiają, że można tu poczuć się tak, jakbyśmy cofali się do dawnych czasów przedwojennej Warszawy.

Na 30 m2 składa się:

– sypialnia z antresolą wraz z miejscem do spania (łoże ok. 140 x 200 cm),
– komfortowa powierzchnia wypoczynkowo-salonowa z rozkładaną kanapą przestronną, piękną stuletnią szafą spod Paryża oraz stylowymi stolikami kawowymi
– w pełni wyposażony, w najwyższej jakości sprzęt aneks kuchenny (zmywarka, lodówko-zamrażarka, płyta indukcyjna – mlecznobiała, piekarnik retro, ekspres do kawy, w łazience pralka),
– stylowa łazienka z natryskiem,
– loggia ze stoliczkiem i dwoma krzesłami jako idealne miejsce na śniadanie z kawą.

BUDYNEK:

Kamienica Menahema Rotlewiego została wzniesiona w latach 1913 -14 i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w obszarze prawobrzeżnej Warszawy. Charakteryzuje się bardzo interesującą architekturą. Wczesnomodernistyczny budynek o wystroju czerpiącym z geometrycznego nurtu secesji otrzymał dziesięcioosiową fasadę z balkonami na pierwszej, piątej i dziesiątej osi.
W roku 2010 spółka Magmillon postanowiła całkowicie zrewitalizować budynek, zachowując jego oryginalną architekturę i wystrój.
W budynku zostały zainstalowane nowoczesne windy, a w holu wejściowym położono specjalnie zrobioną na zamówienie posadzkę i terakotę dostosowując ją do tej pochodzącej z poprzedniego wieku.

LOKALIZACJA:

Idealnie skomunikowane miejsce przy ul. Brzeskiej 18, które zapewnia bliskość Śródmieścia Warszawy oraz wyjątkowy klimat
przedwojennego miasta.

• 4 minuty piechotą do Dworca Wileńskiego
• 8 minut do Dworca Wschodniego
• 6 minut do stacji metra Dworzec Wileński
• łącznie jedynie 15 minut do centrum Warszawy
Tuż obok kamienicy znajduje się Galeria Wileńska oraz Bazar Różyckiego.