662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Rewelacyjne 2 pokoje przy Placu Bankowym

Warszawa Śródmieście Muranów, ul. Senatorska

Opis

Autorsko zaaranżowane mieszkanie na ostatnim  piętrze – w idealnym stanie. Gotowe do wprowadzenia. Urządzone naprawdę praktycznie, jasne i zadbane.  Mamy tu znakomicie urządzone dwa pokoje z oddzielną kuchnią – świetnie wykorzystaną przestrzeń – mieszkanie sprawia wrażenie dużo większego. 

Sprzedajemy kompletnie wyposażone w meble i agd.
Dwustronne – okna wychodzą na Plac Bankowy i na wewnętrzne podwórko. Jeżeli chcesz mieszkać w komfortowych warunkach, w genialnej lokalizacji, nie bawiąc się w remonty – to jest mieszkanie dla Ciebie!
Znakomita okazja dla inwestora – mieszkanie wynajmowane krótkoterminowo (administrator zewnętrzny – możliwość cesji) – bardzo duże zainteresowanie – praktycznie mieszkanie jest cały czas wynajmowane. 

STAN PRAWNY

Lokal stanowiący odrębną nieruchomość
Księga wieczysta

Rozkład mieszkania
Pokój dzienny
Sypialnia
Oddzielna kuchnia
Łazienka z toaletą
Przedpokój

Budynek
Blok mieszkalny – cegła
Liczba pięter: 6
Rok budowy: 1961
Winda

LOKALIZACJA I OTOCZE
Administracyjnie Śródmieście Centrum, ulica Senatorska 40.  Ta lokalizacja mówi wszystko. Prestiż, wygoda.  Blisko przystanków autobusowych i tramwajowych. Wejście do Stacji Metro Ratusz-Arsenał praktycznie przy budynku.  Wszystko w zasięgu ręki. Bardzo dobre zaplecze handlowo-usługowe; znakomite restauracje, bezpośrednio sklepy, małe sklepiki i punkty usługowe, apteki, banki, bankomaty, punkty medyczne, przedszkole, szkoły, uczelnie, itp.

  • Oferujemy niezwykle funkcjonalne mieszkanie w znakomitej  lokalizacji u zbiegu linii komunikacyjnych (metro, tramwaj, autobus, kilka minut od Dworca Gdańskiego.
  • W pełni umeblowane i wyposażone.
  • Kompletne zaplecze handlowe i usługowe
  • Księga wieczysta – mieszkanie wyodrębnione
  • Bez hipotek, obciążeń, jakichkolwiek zaległości
  • Inwestycyjnie – bez zarzutu. 

Serdecznie zapraszamy na prezentację w dogodnym terminie. Jesteśmy sygnatariuszami Karty Bezpieczeństwa Covid-19.
Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją. Również zadbamy na miejscu o obsługę dostawców mediów.