662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Rodzinne mieszkanie z unikalnym rozkładem

Warszawa Targówek, ul. Turmoncka

Opis

Przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie położone w tętniącej życiem części Targówka. Idealne miejsce dla rodziny, która ceni zarówno wspólnie spędzony czas, jak i prywatność.
Na ostatnim piętrze w 3-piętrowym, kameralnym bloku położonym w dobrze skomunikowanej części Targówka znajdziesz wyjątkowo przytulne, a zarazem niezwykle funkcjonalne mieszkanie, które ciepłą atmosferą wita od samego progu. Zaraz po jego przestąpieniu zauważysz najważniejszą i unikalną cechę mieszkania – funkcjonalny rozkład z podziałem na dwie strefy. Po prawej stronie swoje miejsce znajdą rodzice – to tu usytuowana jest główna sypialnia, a tuż za nią otwarta kuchnia oraz przestronny, klimatyzowany salon z elektrycznym kominkiem (32 m2). Idealne miejsce na rodzinne wieczory pełne zabawy, śmiechu, gier planszowych czy seansów filmowych, prawda? Po lewej stronie dostrzeżesz drugą strefę, do której prowadzi osobny korytarz. To tu znajduje się prawdziwe królestwo dzieci – dwie osobne sypialnie z własną łazienką. Jeśli Twoje pociechy są już w wieku nastoletnim, będą zachwycone wizją posiadania „własnej” części mieszkania, w której można zaszyć się z przyjaciółmi oraz własnymi tajemnicami.
A co powiesz na dwie łazienki? Ta w sąsiedztwie pokoju dzieci nie jest jedyna. Zaraz przy wejściu, naprzeciw głównej sypialni, znajduje się jeszcze jedna. Tym samym możesz zapomnieć o porannych wyścigach pt. „kto pierwszy, ten lepszy”. Od teraz Twoje poranki mogą zaczynać się bez sporów przy powolnie popijanej kawie, a dni kończyć na niepospieszanej kąpieli, która może trwać tyle, ile tylko zapragniesz… bez pytań „za ile wyjdziesz?”. Czy oczyma wyobraźni już widzisz się w wannie z ulubioną książką? W tym mieszkaniu znajdziesz jeszcze jedno miejsce na relaks – 13-metrową loggię z zasuwanymi oknami i ładnym widokiem na zieleń otaczająca bloki.
ROZEJRZYJMY SIĘ PO OKOLICY
Po wyjściu z bloku, w najbliższej okolicy, znajdziesz wszystko, o czym można tylko zamarzyć dla siebie oraz dla dzieci – żłobek, przedszkole, szkołę podstawową, liceum ogólnokształcące, plac zabaw, stadion i krytą pływalnię Polonez, Multikino, sklepy spożywcze (m.in. Biedronka, Topaz), drogerie, studio urody czy aptekę. Do centrum handlowego Atrium Targówek dotrzesz w zaledwie 15 min spacerem. Stąd nie trzeba jeździć do „centrum”, by ciekawie spędzić czas lub załatwić bieżące sprawy. A jeżeli do centrum będziesz jednak chciał/a się wybrać, to do pętli autobusowej, z której odjedziesz w stronę Pałacu Kultury (a także w każdą inną stronę Warszawy) dotrzesz w zaledwie 3 minuty.
WARTO WIEDZIEĆ
Budynek został oddany do użytku w 2001 r., w 2020 została wykonana nowa elewacja, a obecnie odbywa się remont klatki schodowej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze, ale nie musisz martwić się o temperaturę – podwójna konstrukcja dachu zapewnia przyjemny chłód w lecie, a także utrzymuje ciepło zimową porą. Istnieje również możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu.

Tereny zielone i rekreacyjne
Pływalnia Polonez – 500 m (6 min spacerem)
Hala piłkarska Polonez – 500 m (6 min spacerem)
Park Bródnowski – 900 m (10 min spacerem)
Lodowisko OSiR Targówek – 250 m (3 min spacerem)

Najbliższe placówki oświatowe:
Przedszkole nr 119 – 20 m (1 minuta spacerem)
Szkoła podstawowa nr 285 – 110 m (1 minuta spacerem)
CLXII Liceum Ogólnokształcące – 700 m (9 min spacerem)

Sklepy i centra handlowe :
Topaz – 350 m (4 min spacerem)
Drogeria Natura – 500 m (6 min spacerem)
Biedronka – 650 m (8 min spacerem)
Atrium Targówek – 1,2 km (15 min spacerem; 4 min samochodem)

Komunikacja:
Pętla autobusowa – 300 m (3 minuty spacerem)
Przystanek tramwajowy – ok. 1,3 km (15 min spacerem)

Wideo