- Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
- Rynek: Wtórny
- Rodzaj transakcji: Sprzedaż
- Metraż: 60.20 m²
- Pokoje: 3
- Miasto: Warszawa
- Dzielnica: Białołęka
- Ulica: Dziatwy
- Numer oferty: 1340618
- Rok budowy: 2015
- Cena za m²: 12292
- Piętro: 2
- Ilość pięter w budynku: 3
- Miejsce parkingowe: Miejsce parkingowe podziemne
- Rodzaj budynku: Mieszkanie
Opis
Szukasz funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania w pobliżu Parku Henrykowskiego na Warszawskiej Białołęce? Tu na 60m2 znajdziesz aż 3 słoneczne oddzielne pokoje – dwie sypialne, salon z aneksem kuchennym, łazienka i duża loggia sprawiają że jest to miejsce kompletne i funkcjonalne.
Hol 7,19 m2
Salon z aneksem 25,32 m2
Sypialnia 10,89 m2
Sypialnia 11,48 m2
Łazienka 5,42 m2
Loggia 14,2 m2
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Budynek i zadbane, strzeżone osiedle zostały wybudowany w 2015 roku przez renomowanego developera. Wewnątrz osiedla jest mnóstwo zieleni, o wygląd i świeżość otoczenia dba profesjonalna i rzetelna administracja. Przekraczając granice osiedla znajdujesz się na terenie doskonale zaprojektowanego ogrodu i miejsc zabaw dla dzieci.
Do mieszkania przynależy podziemnie miejsce parkingowe oraz duża komórka z wysokimi regałami. W/w są osobno płatne w wysokości odpowiednio 40 tys zł. I 20 tys zł.
Ogólnie mieszkanie jest wykonane w wysokim standardzie, jasne, a jego olbrzymim atutem jest to, że ma bardzo dobrą energię i po prostu chce się w nim być.
DLA SPRAGNIONYCH KONTAKTU Z PRZYRODĄ
Niewątpliwym atutem lokalizacji mieszkania jest bliskość Parku Henrykowskiego, od którego dzieli Cię zaledwie 200m. W okolicy nie brakuje także ścieżek rowerowych i chodników. W lesie znajdziesz się po zaledwie 5 minutach spaceru.
Sklepy i centra handlowe:
Galeria Północna – 2 km
Biedronka, Kaufland, Lidl, Rossmann – około 1 km
Żabka, piekarnia, fryzjer, stomatolog, weterynarz – 200 m
Dojazd do Warszawy:
Przystanek autobusowy tuż przy osiedlu
Linia tramwajowa i bezpośredni dojazd do metra Młociny 2 km
Kolej podmiejska – przystanek Płudy 1,3 km