662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Woronicza Park – 2-pokojowe z klimatyzacją

Warszawa Mokotów, ul. Jana Pawła Woronicza

Opis

Ul. WORONICZA – 2-pokojowe mieszkanie na ogrodzonym, chronionym i monitorowanym osiedlu Woronicza Park wybudowanym w 2005 r.
Na terenie osiedla piękny park, plac zabaw dla dzieci i kort tenisowy.
Niedaleko do stacji metra Wierzbno, tramwajów, autobusów i stacji SKM.

Mieszkanie o klasycznym rozkładzie pomieszczeń:
– pokój dzienny,
– kuchnia otwarta na salon,
– sypialnia,
– łazienka z dużą wanną, umywalką, wc i pralką,
– przedpokój z garderobą.

Mieszkanie jasne, dobrze doświetlone poprzez duże panoramiczne okna od strony wschodniej, z widokiem na panoramę Mokotowa.
W oknach solidne bambusowe żaluzje chroniące w letnie dni przed porannym słońcem. Ponadto pokoju dziennym klimatyzacja. Możliwość zamontowania klimatyzatora także w sypialni.

W pokojach na podłodze i ścianach okładzina z naturalnego portugalskiego korka, zastosowanego z uwagi na jego wyjątkowe właściwości (bardzo trwały i łatwy w utrzymaniu; dobry izolator termiczny, akustyczny i paro-izolator, właściwości antystatyczne, amortyzujące).

W kuchni na ścianach glazura, na podłodze terakota przykryta korkiem, zabudowa kuchenna jak na zdjęciach (naturalny dąb) z miejscem na kuchnię elektryczną z piekarnikiem i dużą lodówkę (obecnie mała lodówka i duża mikrofalówka).
Łazienka b. przestronna, wykończona gresem i glazurą w jasnych barwach.

Mieszkanie starannie wykończone, świetnie utrzymane , nie wymagające nakładów poza ewentualnym doposażeniem w pełnogabarytowy sprzęt AGD.

Przystosowane dla
potrzeb osób niepełnosprawnych – uchwyty w łazience, elastyczna i antypoślizgowa podłoga, szerokie drzwi i przejścia między pomieszczeniami.

Koszty utrzymania nieruchomości:
– czynsz 608,41 zł./m-c (w tym m.in. fundusz remontowy i zaliczki na media),
– podatek od nieruchomości – ok. 60 zł./rok.
Stan prawny gruntu pod budynkiem – własność; brak opłat za użytkowanie wieczyste.

Mieszkanie sprzedawane bez miejsca postojowego w garażu podziemnym. Na terenie osiedla są dostępne miejsca postojowe do wynajmu.

POLECAM i zapraszam do oglądania.