662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Wygodne trzypokojowe na Bródno/Targówek

Warszawa Targówek Nowe Bródno, ul. Toruńska

Opis

Co oferujemy do zakupu?
Trzypokojowe, jasne, ciepłe, mieszkanie na Bródnie

Opis osiedla
Ciche, zielone osiedle w większości zabudowane niską zabudową, powstało ok 1970 roku

Opis budynku
Budynek jest czteropiętrowy bez windy, ale z wygodnym podejściem. Podłączony jest on do sieci miejskiej jeśli chodzi o kanalizację, wodę i gaz.
Budynek jest podpiwniczony. Budynek jest ocieplony.

Opis mieszkania
Lokal o powierzchni 45,32 mkw podzielony jest na pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnię, łazienkę i przedpokój.. Dwie sypialnie są ciche bliźniacze i stawne, mają ok 10 mkw.
Łazienka, jest kameralna, ale zaaranżowana tak aby optymalnie wykorzystać jej przestrzeń zostawiając miejsce na wygodne przemieszczenie się. Kuchnia współpracuje pozornie z pokojem dziennym. Jest nieduża, ale z oknem. Pokój dzienny ok 16 mkw pozwala ugościć podczas świąt sporo gości. Okna w mieszkaniu są wymienione. Zarówno pokój dzienny, dwie sypialnie jak i kuchnia skierowane są nimi na południowy – zachód.

Opis lokalizacji
Ta część Warszawy przeżyła swój boom budowlany w latach 70 ub wieku, dzięki czemu ma ustaloną, ale też i wciąż rozwijającą się infrastrukturę, oraz komunikację z innymi dzielnicami miasta a nawet resztą kraju. Obecne są tu uczelnie, szkoły, przedszkola, placówki edukacyjne, tereny rekreacyjne, obiekty sportowe, sklepy, sklepiki, bazarki osiedlowe, markety i centra handlowe, przychodnie i szpital. Komunikacyjnie dzielnicę tą z pozostałymi częściami miasta łączyły liczne linie tramwajowe i autobusowe, a od niedawna dołączyła II linia metra. Jeśli zaś chcielibyście ruszyć do innej części kraju nie przejeżdżając przez całe miasto to możecie to bez problemu uczynić włączając się do ruchu na nieopodal przebiegającej trasie S8.

Co kupujesz wraz z mieszkaniem?
Fizycznie – piwnicę ok 2 mkw, mentalnie – dobre miejsce do wypoczynku po pracy w zaciszu swoich czterech ścian

Zapraszamy na prezentację i do zakupu