662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Wyjątkowe 4 pok * kamienica * 3 balkony

Warszawa Mokotów, ul. Puławska

Opis

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy – trzy strony świata. Nie możesz przejść obojętnie wobec tego ogłoszenia !

MIESZKANIE

4-pokojowe mieszkanie trójstronne na sprzedaż na Mokotowie. Mieszkanie ma 4 rozkładowe pokoje – w trzech z nich są balkony. W mieszkaniu znajduje się oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta oraz hall. Na podłodze mamy tutaj drewniany parkiet, który można zabezpieczyć i wykorzystać przy remoncie mieszkania, aby zachować klimat kamienicy.

Do mieszkanie przynależy strych mający status lokalu niemieszkalnego, którego powierzchnia to 37,8 mkw – koszt 1 500 zł/mkw. Wysokość strychu to ok 2m. Do mieszkania przynależy również piwnica.

LOKALIZACJA

Tuż przed kamienicą znajduje się przystanek tramwajowy. Niedaleko przystanki autobusowe, a pieszo dojdziemy w niecałe 10 minut do Metro Wilanowska oraz Metro Wierzbno. Lokalizacja ta jest zatem doskonała pod kątem dojazdu komunikacji miejskiej. W centrum znajdziemy się w 20 minut tramwajem, w 15 minut samochodem.

DODATKOWE INFORMACJE

W pobliżu liczne sklepy, supermarket, kawiarnie, restauracje, apteka, oddziały bankowe, fryzjer, fitness i wiele innych. Innymi słowy – wszędzie mamy blisko z tego mieszkania.
________

W budynku nie ma windy.
Lokalizacja jest doskonała pod kątem komunikacji miejskiej.
Mieszkanie ma ogromny potencjał.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu!

Nie zwlekaj ! Zadzwoń i umów się na prezentację!