662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Wyjątkowe mieszkanie przy parku i metrze 56 mkw.

Warszawa Targówek Bródno, ul. Suwalska
 • Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
 • Rynek: Wtórny
 • Rodzaj transakcji: Sprzedaż
 • Metraż: 55.90 m²
 • Pokoje: 2
 • Miasto: Warszawa
 • Dzielnica: Targówek
 • Ulica: Suwalska
 • Numer oferty: 337462
 • Rok budowy: 2001
 • Cena za m²: 10178
 • Piętro: 4
 • Ilość pięter w budynku: 4
 • Typ kuchni: Aneks kuchenny
 • Miejsce parkingowe: Miejsca parkingowe naziemne
 • Rodzaj budynku: Mieszkanie

Opis

Wyjątkowe, szczególnie zadbane i bardzo wysokie mieszkanie z antresolą o powierzchni 55,9 mkw. Co ważne, mieszkanie gwarantuje swobodę wyodrębnienia dwóch lub trzech dodatkowych pomieszczeń.

Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu, dodatkowo zapewniając wszelkie kwestie bezpieczeństwa.

Warto zwrócić uwagę na lokalizację gwarantującą przede wszystkim dobre połączenie komunikacyjne z całym miastem oraz bliskość wkrótce dostępnych stacji metra. Ważna jest także tak pożądana codzienna funkcjonalność dzięki wszelkim punktom handlowym w okolicy. Sąsiedztwo Parku Bródnowskiego pozwala na uprawianie wielu aktywności w praktycznie każdej wolnej chwili.

Lokalizacja:

W przypadku właśnie tego mieszkania śmiało można podkreślić niezwykle perspektywiczną lokalizację. Budynek znajduje się w stosunkowo bliskiej odległości pomiędzy wkrótce dostępnymi stacjami metra Bródno oraz Kondratowicza. Walory komunikacyjne będą zatem z tygodnia na tydzień coraz mocniej widoczne i odczuwalne, stanowiąc o jego wzrastającej wartości. Należy również wspomnieć, iż w pobliżu mieszkania dostępny jest przystanek autobusowy obsługujący kilkanaście linii pozwalających na sprawne dotarcie do wielu innych dzielnic.

Szczególnie blisko znajdują się także żłobek, przedszkola czy szkoła podstawowa. Oczywiście w bezpośrednim otoczeniu mieszkania funkcjonują wpływające na wygodę życia wszelkie niezbędne miejsca jak chociażby apteki, wszelkie sklepy czy różnorodne restauracje.

Osoby preferujące spędzanie wolnego czasu wśród terenów zielonych będą zadowolone z sąsiedztwa Parku Bródnowskiego. Idealne miejsce do codziennych treningów, jak również wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Można tutaj znaleźć także place zabaw czy niezwykle efektywne fontanny wodne.

Standard wykończenia:

Przede wszystkim należy wspomnieć o dosyć szerokim i kompleksowym remoncie przeprowadzonym w 2016 roku, który zakładał odświeżenie oraz powiększenie standardu jakości mieszkania. Modernizacja objęła wymianę podłóg, drewnianych schodów oraz całkowicie nową konstrukcję antresoli czy odświeżenie całej kuchni i łazienki. Uzyskany efekt pozwala w pełni cieszyć się wysoką jakością mieszkania przez wiele najbliższych lat.

Mieszkanie niewątpliwie cechuje się w dużej mierze dbałością o wykończenie oraz detale. Warto wskazać również, iż znajdują się tutaj dwa drewniane i skośne okna Velux, które wpływają na odpowiednią izolację, jak i również dzięki dużym rozmiarom umożliwiają właściwe naświetlenie.

Rozkład pomieszczeń:

Niespotykanie dobrze rozplanowane mieszkanie, które pozwala maksymalnie wykorzystać i odpowiednio spożytkować dostępną przestrzeń. Sypialnia znajduje się na antresoli, której powierzchnia nie wlicza się do metrażu mieszkania. Dodatkowo na poddaszu ulokowano schowek, na który składają się dwa małe pomieszczenia. Można tam gromadzić wiele rzeczy, oszczędzając wiele miejsca w samym mieszkaniu.

W skład mieszkania obecnie wchodzi jeden pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka o ekspozycji północno-zachodniej (salon na północ i zachód, kuchnia na zachód). Powierzchnia mieszkania jest na tyle duża, iż swobodnie pozwala na wyodrębnienie dwóch lub nawet trzech dodatkowych pomieszczeń wg załączonych planów. Nawiązując do idealnego i przemyślanego w każdym aspekcie projektu można wskazać tutaj charakterystykę wyjątkowo wysokiej funkcjonalności codziennego użytkowania.

Kto tu może zamieszkać?

Mieszkanie szczególnie polecane osobom szukającym solidnych rozwiązań, dających gwarancję spokojnego funkcjonowania przez cały najbliższy czas. Z racji wielkości i dostępnej powierzchni jest bardzo dobrze dopasowane dla par, a biorąc pod uwagę bliskość przedszkoli czy żłobków osoby z dziećmi również powinny znaleźć tutaj swoje miejsce.

Dodatkowe informacje:

Osiedle wybudowane w 2001 roku. W budynku nie ma windy.
Notoryczne problemy z poszukiwaniem postoju dla samochodu, które wiążą się ze stratą czasu oraz nerwów są tutaj w pełni rozwiązane. Niewątpliwie olbrzymim atutem jest naziemne miejsce parkingowe – w cenie 20 000 zł. Powierzchnia postojowa znajduje się przy samym wejściu do budynku, stanowiąc o wyraźnie odczuwalnej wygodzie.

Wspominając o bezpieczeństwie nie można zapomnieć również o tym, iż całe osiedle jest zamknięte i monitorowane dodatkowo gwarantując spokój i wszelką ochronę. Co więcej, brama wjazdowa otwierana jest na pilot, zapewniając komfort użytkowania.