662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Wysokie mieszkanie do remontu w kamienicy

Warszawa Wola, ul. Chmielna

Opis

Rezerwacja do końca października br.

Bardzo wysokie (3,1m) przestronne mieszkanie i ciche (!), położone na wysokim parterze  w przedwojennej kamienicy w centrum Warszawy zaprasza.

Ogrodzony zespól przedwojennych ze śladami po II-ej Wojnie Światowej, lecz dość zadbanych budynków, z ogromnym zielonym patio dostępnym tylko dla mieszkańców, w samym centrum miasta, przy nowym biurowcu Varso Place, Dworcu Centralnym (500m), Galerii Złote Tarasy, PKiN, z pełną obsługą komunikacyjną – tramwaje, autobusy, WKD, czy metro – stacja Metro Centrum. 

W cichej części osiedla – odsuniętej od Al. Jerozolimskich i ul. Żelaznej na parterze jest położone mieszkanie będące przedmiotem oferty.

Aktualny układ funkcjonalny:
– 1 pokój o pow. 37 2 – klepka dębowa do przełożenia i uzupełnień, z dwoma oknami skierowanymi na północny zachód, na ul. Chmielną (odsunięte od chodnika kilka metrów, oddziela nas trawnik z wysokimi drzewami);
– kuchnia – o pow. blisko 14 m2, na podłodze terakota,   z dużym podwójnym oknem skierowanym na południowy-wschód na patio budynku;
– łazienka z wydzielonym wc o łacznej pow. 11,5 m2 – na ścianach pas glazury i tynk malowany, na podłodze wykładzina PCV na posadzce z terakoty,  z oknem skierowanym na południowy-wschód na patio budynku;
– przedpokój – na podłodze klepka dębowa zabezpieczona wykładziną PCV.

Okna w mieszkaniu PCV w dość dobrym stanie, drzwi wewnętrzne i wejściowe wymagają wymiany. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone od strony patio dzięki dużym odległościom pomiędzy budynkami.
 
Instalacje
Instalacja elektryczna po częściowych wymianach i uzupełnieniach, wodno-kanalizacyjna, centralne ogrzewanie (miejskie) i gaz. Wymienione piony instalacyjne.

Czynsz ze wszystkimi składnikami i funduszem remontowym oraz zaliczką na media na 2 osoby wynosi ok. 750 zł.

Mieszkanie ma rozkładowy układ, pozwalający na ciekawe aranżacje i zmiany układu funkcjonalnego, kilka propozycji przedstawiono w załącznikach do oferty. Mieszkanie nie posiada  przynależnej komórki.

W budynku aktualnie rozpoczęto prace remontowe na klatkach schodowych – etap  wymiany instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Budynki osiedla są sukcesywnie remontowane i odnawiane.

Parkowanie
Parkowanie możliwe na ulicy, ewentualnie można wynająć miejsca postojowe (w miarę dostępności) na okolicznych parkingach.