662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Ząbki , ul. Skowronka

Opis

Jeśli szukasz fantastycznego miejsca do życia dla swojej rodziny, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Doskonale zaprojektowany bezczynszowy segment w zabudowie szeregowej z garażem i ogrodem.

Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu w miejscowości Ząbki. To niewielkie miasto o powierzchni 11 km2 znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa.

Dom, który Państwu oferujemy składa się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni 178m2. Do nieruchomości przynależy ogród o powierzchni 35,5 m2. Przewidywany termin oddania inwestycji to sierpień 2021 roku. Segment będzie oddany w standardzie deweloperskim. Zdjęcia pokazują poszczególne etapy wykończenia. Sprzedaż na zasadzie cesji.

Segment składa się z:

Parter: wiatrołap, holl, aneks kuchenny, pokój dzienny, wc oraz garaż.

Piętro: kl. schodowa, korytarz, 3 pokoje, 2 łazienki (jedną można zaaranżować na garderobę).

Poddasze: kl. schodowa, pokój.

Woda i kanalizacja miejskie. Gaz do ogrzewania domu i wody. Piec z zasobnikiem na wyposażeniu. Możliwość podłączenia kominka.

Segment z garażem w bryle budynku oraz z miejscem postojowym. Na osiedlu dostępne będą dodatkowe miejsca postojowe dla odwiedzających lub rodzin z dwoma samochodami.

Osiedle doskonale skomunikowane z miastem. Naprzeciwko osiedla znajdzie się przystanek autobusowy specjalnie utworzony dla mieszkańców. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Delikatesy Victoria. Od najbliższej stacji PKP dzieli je jedynie 1,5 km, do stacji metra Dworzec Wileński można dojechać w 10 minut, a do Dworca Wschodniego w 8 min.

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń i umów się na dzień pokazowy.